SG73G1JTTD4420C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4420C
JLCPCB Part #
C6673044
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS