SG73G1JTTD4421C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4421C
JLCPCB Part #
C6481594
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS