SG73S2ERTTD1300F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1300F
JLCPCB Part #
C6222438
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS