RN73H1JTTD3880D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3880D100
JLCPCB Part #
C4004554
Description
100mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS