SG73G1JTTD13R3C
MFR.Part #
SG73G1JTTD13R3C
JLCPCB Part #
C6672955
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS