SG73G1JTTD1333C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1333C
JLCPCB Part #
C6481006
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS