SG73G1JTTD12R1C
MFR.Part #
SG73G1JTTD12R1C
JLCPCB Part #
C6481002
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS