SG73G1JTTD1201C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD1201C
JLCPCB Part #
C6295107
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS