RN73R1JTTD10R0F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD10R0F25
JLCPCB Part #
C4349094
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS