RN732BTTD1522A05
MFR.Part #
RN732BTTD1522A05
JLCPCB Part #
C4018482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS