SG733ATTE180M
MFR.Part #
SG733ATTE180M
JLCPCB Part #
C4016470
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS