SG733ATTE182M
MFR.Part #
SG733ATTE182M
JLCPCB Part #
C4018225
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS