SG733ATTE181M
MFR.Part #
SG733ATTE181M
JLCPCB Part #
C4159551
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS