SG733ATTE1R0M
MFR.Part #
SG733ATTE1R0M
JLCPCB Part #
C4139658
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS