RN73R2ETTD4931D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4931D50
JLCPCB Part #
C2605082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS