SG732ETTD474K
MFR.Part #
SG732ETTD474K
JLCPCB Part #
C4296737
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS