SG732ATTD1R5M
MFR.Part #
SG732ATTD1R5M
JLCPCB Part #
C4136311
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS