SG73P2ARTTD19R6F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD19R6F
JLCPCB Part #
C6482582
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS