RN73R2ETTD5102B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5102B10
JLCPCB Part #
C4071257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS