RN73R2BTTD3402C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3402C10
JLCPCB Part #
C2565642
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS