SG732ATTD122M
MFR.Part #
SG732ATTD122M
JLCPCB Part #
C4261132
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS