RN73R2BTTD27R0F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD27R0F25
JLCPCB Part #
C4066801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS