SG732ATTD120M
MFR.Part #
SG732ATTD120M
JLCPCB Part #
C4171699
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS