HV732BRTTD6984F
MFR.Part #
HV732BRTTD6984F
JLCPCB Part #
C5655034
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS