RK73H2ERTTD6203D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6203D
JLCPCB Part #
C6649683
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS