RN73R2ETTD9092D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9092D10
JLCPCB Part #
C4110265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS