RN73R2ATTD1130A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1130A10
JLCPCB Part #
C2572066
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS