WK73S2BTTDR560F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR560F
JLCPCB Part #
C6605120
Description
-55℃~+155℃ 560mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS