SG73G2ATTD2001D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD2001D
JLCPCB Part #
C6481743
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS