RN73R2ETTD7680B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7680B25
JLCPCB Part #
C2610870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS