RN731JTTD5301B10
MFR.Part #
RN731JTTD5301B10
JLCPCB Part #
C4086302
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS