RN73H1JTTD3093F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3093F10
JLCPCB Part #
C4158294
Description
100mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS