RN73R2ETTD72R3D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD72R3D25
JLCPCB Part #
C2605265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS