RN73R2ETTD2640C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2640C10
JLCPCB Part #
C3991932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS