SG73P2ERTTD1302F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1302F
JLCPCB Part #
C6677936
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS