RN73R2ETTD6262C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD6262C25
JLCPCB Part #
C2610348
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS