RN73R2ETTD6263C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6263C25
JLCPCB Part #
C2610891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS