RN73R2ETTD5491B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5491B25
JLCPCB Part #
C2611281
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS