SG73P2ETTD1272F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD1272F
JLCPCB Part #
C3936334
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS