RN73R2ETTD4933B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4933B25
JLCPCB Part #
C2611181
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS