RN731JTTD2032A10
MFR.Part #
RN731JTTD2032A10
JLCPCB Part #
C4212408
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS