SG731JTTD472K
MFR.Part #
SG731JTTD472K
JLCPCB Part #
C3967036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS