RN73R2ETTD3742F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3742F10
JLCPCB Part #
C3928408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS