RN731ETTP1840C25
MFR.Part #
RN731ETTP1840C25
JLCPCB Part #
C4228769
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS