SG73S2BRTTD22R1F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD22R1F
JLCPCB Part #
C6222097
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS