SG73G2BTTD2742C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2742C
JLCPCB Part #
C7077064
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS