RK73H3ATTE3R32F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3R32F
JLCPCB Part #
C2581623
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS