RN732ATTD98R8D50
MFR.Part #
RN732ATTD98R8D50
JLCPCB Part #
C3958142
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS