RN73R2ETTD2983F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2983F100
JLCPCB Part #
C2605827
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 298kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS