RN73H2ETTD2701D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2701D10
JLCPCB Part #
C4067650
Description
2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS